Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca Techniczno – Handlowy

Zadania:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych w segmencie produktów dla budownictwa: stalowe, ceramiczne i betonowe pokrycia dachowe, rynny, akcesoria. Budowanie długoterminowych relacji handlowych z klientami oraz wykonawcami, stałe monitorowanie rynku. Bieżąca obsługa klienta, wycena zamówienia i realizacja zamówień. Wsparcie i doradztwo techniczne.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie.
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet szkoleń
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.

Wymagania:

  • Preferowane doświadczenie w handlu. Doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie miniumum średnie.
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami i wykonawcami.
  • Praktyczna znajomość komputera i pakietów biurowych.
  • Prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres mailowy: praca@soltect.pl. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Przesłanych CV nie zwracamy.